Dárci a partneři

 

Generální partner – dar ve výši 800 000 Kč

logo

kysilka-rektor

Rektor UP Jaroslav Miller a generální ředitel České spořitelny, a.s. Pavel Kysilka podepisují memorandum o spolupráci. Jeho součástí je velkorysá podpora Nadačního fondu UP.

“Vzdělání a vědu vnímáme v České spořitelně už sto devadesát let jako nejdůležitější pilíře úspěšného rozvoje české společnosti. Jsme proto velmi hrdí na partnerství s českými univerzitami. Spolu s Univerzitou Palackého se proto rádi budeme podílet na investování do talentovaných aktivních mladých lidí. Je to totiž to nejlepší, co pro budoucnost Česka můžeme udělat.”

Ing. Pavel Kysilka, CSc., generální ředitel

„Nadační fond Univerzity Palackého byl zřízen, aby podpořil mezinárodní rozměr výzkumu a uměleckých projektů studentů naší univerzity. Rád bych poděkoval České spořitelně za tuto velkorysou finanční podporu. Dokazuje tak, že není pouze bankou, ale rovněž institucí, která klade důraz na filantropii a společenskou odpovědnost podnikání.“

Prof. Mgr. Jaroslav Miller, M.A, PhD.
Předseda správní rady Nadačního fondu UP

 

 

Benefiční absolventskou hru pořádanou v září 2016 v rámci kampaně Daruj příležitost podpořili věcnými dary tito partneři:

 

Hlavní partneři

Meopta2011black
Makro
Baluo
Logo Cafe New One
Logo Tsbohemia CzPartneři

Logo Nadeje Solo
OmegaCentrum Lg2.eps
Lazneslatinice Logo
Sporitelna
Tempish Logo
PremiereCinemas Logo Cervena
Logo Adler2
Susi
Tvaruzk
Dnc Logo