• English
Aktuální dění ve fondu sledujte na našich sociálních sítích

Vyhlašujeme 9. výzvu!

Získejte příležitost ke svému rozvoji a vzdělávání a finanční podporu pro své vědecko-výzkumné nebo umělecko-tvůrčí projekty.

Na realizaci svého projektu můžete získat až 200 tisíc korun.

Podporujeme umělce, kreativce, badatele a inovátory z řad studentů magisterských a doktorských programů Univerzity Palackého v Olomouci.

Díky podpoře Nadačního fondu si již přes padesát stipendistů mezi které jsme rozdělili finanční podporu pro jejich projekty mohlo plnit své sny. Kromě potřebných peněz však získávají naši stipendisté mnohem víc:

  • bádají na prestižních zahraničních pracovištích
  • poznávají největší světové osobnosti oboru
  • často poprvé řídí vlastní výzkum
  • naučí se popularizovat vědu
  • pracují v mezinárodních týmech
  • mají příležitost se s námi rozvíjet a vzdělávat
  • jsou součástí silné komunity Talentovaný Palacký, kterým záleží na rozvoji mladých talentů, celé společnosti i naší Alma mater.

Jak žádat o podporu fondu?

Detailní informace k aktuální výzvě Nadačního fondu, která je otevřená od 12. 2. do 31. 3. 2024, najdete v dokumentu  9. výzva NF UP. Před odesláním žádostí si prosím dobře nastudujte sekci Frequently asked questions. 

On-line seminář pro zájemce o podporu „Uspějte ve výzvě Nadačního fondu“, kde se můžete zeptat na vše, co vás k výzvě zajímá, proběhne 19. 2. 2024 13:00 – 14:00, kdy budete mít příležitost s námi vaše záměry zkonzultovat. Účast na webináři vřele doporučujeme! Registrovat se na webinář můžete na portále Kariérního centra UP tady. Událost najdete i na našem Facebooku.

Registrační systém pro příjem vašich žádostí najdete zde. Žádosti do systému vkládejte od 12. 2. 2022. Po odeslání žádosti obdržíte potvrzovací mail, pokud nedorazí, kontaktujte nás!

Uzávěrka příjmu žádostí včetně všech povinných příloh je 31. 3. 2024. 

Pokud budete mít další otázky, obraťte se prosím na koordinátorku fondu Katrin Stark.

 Přejeme dobré nápady a hodně štěstí!