Základy mediální komunikace pro vědce | Online workshop 25. 5. 2021

Co rozhoduje o úspěchu mediální komunikace vědy? Proč je důležité umět jednoduše vysvětlit i složité věci? Jak může mediální prostor v televizi přispět k popularizaci vašemu výzkumu?
Jirka Gregor, člen redakce vědy ČT24, pomůže všem účastníkům workshopu připravit se na ideální rozhovor a komunikaci s moderátory a redaktory. Prozradí triky ze zákulisí a také to hlavní: proč si na rozhovor nebrat košili s jemným vzorem!

Workshop Pevnosti poznání a Nadačního fondu UP Základy mediální komunikace pro vědce | Jak se (ne)stát televizní hvězdouproběhne online na platformě Zoomu 25. května v čase 13:30 – 16:45. Připojíte se k němu přímo tady.

Prosíme o vyplnění krátkého registračního dotazníku.

Workshop je pro studenty a akademické pracovníky Univerzity Palackého v Olomouci zdarma, je realizován v rámci projektu Rozvoj kapacit pro VaV na Univerzitě Palackého v Olomouci (CZ.02.2.69/0.0/0.0/18_054/0014614).

vzdělávání