• English
Aktuální dění ve fondu sledujte na našich sociálních sítích

Jak mluvit o vědě? Improvizace v komunikaci vědy

Na kurzu Jak mluvit o vědě? Improvizace v komunikaci vědy 30. 11. 2021 v Pevnost poznání Olomouc na vlastní kůži zjistíte, jak vám osvědčené techniky z oblasti improvizačního divadla mohou pomoci stát se efektivnějšími a všestrannějšími komunikátory vědy.
 

Divado a věda? 🎭&🧬🔬

☑️ Ať už spolupracujete s kolegy na vědeckých projektech, prezentujete výsledky svého výzkumu, nebo diskutujete se svým nadřízeným, efektivní komunikace a prezentační dovednosti jsou kromě odborných znalostí pro vaši práci vědeckého či akademického pracovníka klíčové. Jako každá jiná dovednost, efektivní komunikace vědy vyžaduje čas a praxi. A jak lépe vypilovat své dovednosti než pomocí improvizace?
 
☑️ V zahraničí je účinnost tohoto spojení „testována na lidech – špičkových veděckých pracovnících“ a oveřena. Vykročte s námi i Vy ze své komfortní zóny, protože jedině tam se děje skutečný pokrok!
 
☑️ Zatímco improvizační obsah, který na kurzu vytvoříte, je na jedno použití, komunikace, spolupráce a dovednosti aktivního naslouchání, ve kterých se zlepšíte, rozhodně využijete při své práci vědeckého a akademického pracovníka dlouhodobě.
 
☑️ Kurz je primárně určen pro akademické a vědecké pracovníky Univerzity Palackého v Olomouci. Přihlásit se můžete tady.
Pokud na kurzu budou volná místa, rádi přivítáme i studenty Univerzita Palackého v Olomouci.
 
☑️ Pásmo je součástí programu Fort Science Academy realizovaného v rámci projektu Rozvoj kapacit pro VaV na Univerzitě Palackého v Olomouci CZ.02.2.69/0.0/0.0/18_054/0014614. Kurz je díky tomuto financování zdarma.
 

vzdělávání